BIZÁR nebo SERIÓZNOST?

Mám pro Vás takové malé zamyšlení ohledně realitních videí. Máte rádi BIZARDNÍ REALITNÍ VIDEA NEBO spíše SERIÓZNÍ PRODEJ?

Nejsem příznivcem vytváření divokých videí při prodeji nemovitosti🏡. U mě a mých kolegů se nedočkáte přistávání makléře s padákem na Vašem pozemku🚀👩‍🚀, nebudeme se koupat s kolegy ve Vašem bazénu  🏊‍♂️ nebo vířivce, nebudeme se válet v zelených teplákovkách po trávě  🌱 a splývat tak s okolní přírodou, ani nebudeme hovořit o tom, že Váš pozemek je na vesnici, tudíž si na něm můžete udělat záchod kdekoliv chcete, ani se u Vás nebude konat fiktivní párty. Dokonce nebudeme ani skákat na Vaší trampolíně 🤸‍♂️ , ani u Vás pobíhat v kostýmu superhrdiny 🦸‍♂️ . Možná to nevíte, ale tato videa skutečně existují! 😄

Prodej nemovitosti je pro mě vážná věc. Kolikrát v životě se k takovému kroku rozhodnete? Jednou, možná dvakrát. Proto k prodeji přistupujeme vždy se vší vážností a zodpovědností. Humoru se nebráním, ale vždy v mezích slušnosti. Cílem je VYZDVIHNOUT Vaši nemovitost, ne zpropagovat sebe. Proto Váš byt, dům nebo pozemek bude v mých realitních videích vždy hrát hlavní roli.

 

Chápu, že mít 500.000 shlédnutí takového realitního videa je ohromující číslo, ale je třeba i odpovědět na otázku, zda došlo při takovém počtu shlédnutí K PRODEJI dané nemovitosti, anebo je lidem spíše pro smích.

 

Já se kloním k té druhé variantě, a proto ke mně přicházejí klienti, kteří, ač mají smysl pro humor, ocení spíše výsledky než divočinu.

 

JAK TO VIDÍTE VY? JAK NA VÁS BIZARDNÍ REALITNÍ VIDEA PŮSOBÍ?

Další články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *